|  |  |  | 

Cytomel t3 Hobby Szkoła windsurfingu Hel

Skuteczne odchudzanie

Skuteczne odchudzanie
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Skuteczne odchudzanie

Prawie każdej kobiecie zdarzyło się pomyśleć, że zbyt dużo waży. Wiele z nas ma za sobą testy przeróżnych diet, specyfików i tak zwanych „wspomagaczy” odchudzania. Często po spektakularnym zrzuceniu zbędnych kilogramów pojawia się „efekt jo-jo”, który wpędza w depresję nawet najbardziej wytrwałe znawczynie diet. Czy jest jakiś sposób na skuteczne odchudzanie? Czy przestrzeganie drakońskich diet to klucz do sukcesu?
Najważniejsze to wiedzieć, z czym mamy do czynienia. Prosty przelicznik .wskazuje, że 1 kg to 7.000 kcal. Zatem jeżeli dobowe zapotrzebowanie kobiety wynosi 2.000 kcal, to przy stosowaniu słynnej „diety tysiąc kalorii” tygodniowo powinna ona zrzucić cały kilogram!
Ale niestety – życie (i odchudzanie) nie jest aż tak proste… Chudnięcie zależy nie tylko od wyrzucenia z menu słodyczy, tłustych potraw i tak zwanego „śmieciowego jedzenia”. Nie należy także stosować wyniszczających głodówek, które tak naprawdę nie działają dobrze na organizm. Często o tyciu decydują problemy z tarczycą – warto zatem przed rozpoczęciem diety udać się do endokrynologa i zrobić przynajmniej podstawowe badania w tym kierunku. Ważne jest także, by być dobrze wyspanym, wypoczętym i – o ile się da – unikać stresu. Skuteczne odchudzanie można (a nawet należy) wspomagać ćwiczeniami fizycznymi – przede wszystkim treningiem siłowym. Po takim wysiłku należy jednak dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę pożywienia – głodowanie po ćwiczeniach to częsty błąd odchudzających się.
Przede wszystkim jednak podchodźmy do odchudzania z humorem – to z pewnością pomoże nam odnieść sukces!

Pozostałe wpisy:

skuteczne-odchudzanie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Rowerki biegowe Puky i rowery elektryczne Łódź

    Rowerki biegowe Puky i rowery elektryczne Łódź

    Rowery elektryczne Łódź i Rowerki biegowe Puky Rowerki biegowe i rowery elektryczne Rower to jeden z pierwszych pojazdów w życiu każdego z nas. Zanim nauczymy się jeździć samochodem, czy motocyklem, pierwszym naszym pojazdem jest właśnie rower. Jazdy na tym urządzeniu można uczyć się już nawet od pierwszych miesięcy życia, ponieważ wśród różnych zabawek dla dzieci

  • Tabletki na odchudzanie

    Tabletki na odchudzanie

    Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów Kochanego ciała nigdy dosyć? Czcze gadanie. Jeśli uważamy, że mamy nieco zbędnych kilogramów, prawdopodobnie nikt nam nie wmówi, że jest idealnie i wspaniale. Tylko my sami wiemy, czy czujemy się ze sobą dobrze. Cóż więc począć, jeśli chcielibyśmy nieco schudnąć? Wiele jest sposobów i metod aby dojść do upragnionej wagi. W